Forum Mieszkańców osiedla Słoneczny Stok w Kaliszu

Forum mieszkańców osiedla Słoneczny Stok w Kaliszu


#1 2014-02-20 10:02:16

mrbox

Moderator

Punktów :   

Zebranie wspolnoty rok 2014

Witam, czy zna ktos termin zebrania wspolnoty oraz czy beda zmiany oraz przedstawione nowe uchwaly?

Offline

 

#2 2014-03-07 10:10:54

 kasia

Administrator

Punktów :   

Re: Zebranie wspolnoty rok 2014

Dzisiaj rano rzuciłam tylko okiem na kartkę z informacją i chyba 28 marca.

Offline

 

#3 2014-03-20 20:07:57

mrbox

Moderator

Punktów :   

Re: Zebranie wspolnoty rok 2014

Osoby zainteresowane dzialaniem wspolnoty powinny byc na zebraniu, jest bardzo duzo rzeczy nie jasnych w propozycjach uchwal, sposoby rozliczen, ukrywanie faktycznych kosztow przez naciaganie rozliczen. Mysle ze dotyczy to kazdego mieszkanca, gdyz to my placimy na koszty utrzymania wspolnoty i koszty administracji, poniekad dziwne bo prowadzone przez osobe ktora jest jednoczenie czlonkiem zarzadu, gdzie powinien byc przeprowadzony konkurs a nie ze ktos sobie stwierdzi ze chce administrowac wspolnota.

Offline

 

#4 2014-03-24 23:14:26

 kasia

Administrator

Punktów :   

Re: Zebranie wspolnoty rok 2014

Już dawno zwróciłam uwagę na fakt objęcia administracji przez pana Odorczyka. Jak i dlaczego tak się stało? Jedynym śladem była zmiana pieczątki na naszych "kwitkach czynszowych". Nikt nie został poinformowany o zmianie administratora. Czy ktoś miał jakieś zastrzeżenia do pracy poprzedniego? Nic mi o tym nie wiadomo.
Fakt, ładnie mi pachnie na klatce jak wychodzę do pracy i z niej wracam Im bliżej zebrania tym bardziej pachnie )) Ale czy to wszystko?
Też mam pewne wątpliwości odnośnie rozliczeń. Słyszałam to i owo, ale potraktuję to na razie w kategoriach plotki. Aczkolwiek do sprawdzenia.

Offline

 

#5 2014-03-27 15:09:46

mrbox

Moderator

Punktów :   

Re: Zebranie wspolnoty rok 2014

nad projektami uchwal jakie sa w tej chwili nie mozna glosowac, zawieraja duzo bledow i sa stworzone tak, ze  nie wiadomo w ktora strone mozna naginac zawarte ustalenia. Mysle ze zarzad powinien byc odwolany natsepnie wybrany nowy oraz nalezy poszukac nowego administratora w normalny sposob, przez zebranie ofert,  nie udzielac absolotorium i domagac sie jasnego rozliczenia, bo z tego co jest nic nie wynika.

Offline

 
www.sloneczny-stok.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zamówione zaproszenia ślubne